فن پیج مارکتینگ

یکی از راه های کسب درآمد خیلی سریع از اینستاگرام ، ساختن یک پیج جدید با عنوان فن پیج است . حالا شاید براتون سوال باشه که چجوری میشه با هدف یک فن پیچ پر تلاش پول خوبی درآورد . جای خوبی اومدی قراره بار این مقاله کلی پول در بیاری و رندگیت رو متحول کنی .

فن پیج چیست

فن پبچ به پیچ های میگن که به اونها فن وصله تا خنک بشن و همین امر باعٍث تندتر شدن پپج شما میشه laughing . فن پیج ، پیج هایی هستش که پیروی از یک پیج معروف می کنند ، معمولا کسی که عاشق یک نفر باشه یا گاهی وقت ها اون پیج و یا محتوای اون پیج انقدر دوست دارند که تصمیم به زدن پیج هواداری میکنند . معمولا اکثر افراد به خاطر علاقشون فن یک پیج میشن ولی دنیایی امروزی جوری شده که شما میتوانید با عنوان فن پیج ، پیج خودتون رو بیارید بالا و از اون طریق کسب درآمد کنید اما توجه کنید که خیلی از افراد اصول فن بودن رو بلد نیستند و به خاطر همین نمیتوانند در این راه موفق بشند پس با دقت این مقاله رو بخون و اجراییش کن .

چگونه یک فن پیج قدرتمند باشیم

برای فن بودن بودن یک پیج باید عاشق باشی تا بتونی خیلی خوب پیشرفت کنی ولی خوب خیلی از افراد با این عنوان وارد اینستاگرام میشن که اول فن میشن بعد ، بعد از چند روز اسم ، آیدی و محتوا رو عوض میکنند و به پیج شخصی خودشون تبدیل میکنند ، کاری اصلا ندارم که حتی وقتی این کار رو انجام میدن تازه فالووراشون میریزه ، اگر هم باز فالووری بمونه مخاطب هدف نیست که پست های شما رو لایک و …. بکنه پس اگر داری وارد این حوزه میشی باید تا لحظه ای که میخوای کار کنی روی همون موضوع اولت بمونی .

چیکار کنیم که پیجی که براش فن زدم با من ارتباط بگیره

اول از همه باید تولید محتوای خوبی داشته باشی تا بتونی به چشم بیای اما اگر میخوای خودتم هوادار پیدا کنی باید هر پستی و یا استوری میزاری ، پیجی که براش فن زدی رو تگ کنی و یادت باشه اگر میخوای در این راه پیشرفت کنی باید با فن های دیگه ارتباط داشته باشی و با اونها تعامل کنی ولی شرط اول فقط تولید محتوای خوب خواهد بود چون اگر تولید محتوای خوبی نداشته باشی هیچوقت پیج سلبریتی استوری شما رو استوری نمیکنه .

با پیج فن جذب فالوور کن

اکثر پیج هایی که با عنوان فن پیج کار خودشون رو شروع میکنن و دسته بندی پیجشون رو روی fanpage میزارن ، اینستاگرام از اونها استقبال بیشتری میکنه و به خاطر همین بیشتر در اکسپلور میرند و به خاطر همین جذب فالوور بیشتری خواهند کرد . حالا اگر بخوام بیشتر توضیح بدم باز هم ممکنه که با پیجتون زیاد در اکسپلور نرید و این هم فقط به خاطر تولید محتوای ضعیف شما خواهد بود پس اگر تولید محتوای خوبی داشته باشید چه بسا میتونید از خود پیجی هم که براش فن زدید جلو بزنید .

چگونه با فن پیج بودن کسب درآمد کنیم

کسب درآمد از طریق فن پیج
یکی از مزیت های خیلی خوب فن پیج بودن اینکه خیلی سریع میشه جذب فالوور کرد و به خاطر همین فن پیج مارکتینگ یکی از کسب و کار های خیلی راحت خواهد بود ، حالا از توضیح دادن بیام بیرون و مستقیم بیریم سر اصل کار . اول از همه شما باید یک پیج بسازید و سعی کنید که آیدی پیجتون شبیه پیج اصلی باشه ، این کار باعث میشه خیلی سریعتر رشد کنید . دومین کار اینکه یا باید خودتون ویدیو هایی از پیج مورد علاقتون بزارید و یا پست ها و استوری هاش رو دانلود کنید و در پیج خودتون با کمی تغییر آپلود کنید مثلا موزیک پست رو عوض کنید . سومین کارم اینکه هر وقت پست و استوری گذاشتید مستقیم پیج مورد نظر را تگ کنید .

فن پیج مارکتینگ

فن پیج مارکتینگ
حالا وقتی اصول کار رو انجام دادیم چجوری کسب درآمد کنیم . چند تا راه داری اول از اینکه میتونی با جذب فالوور خوب برای دیگران تبلیغات انجام بدی و پول خوبی بگیری ، دومین کار اینکه کلا موضوع پیج رو عوض کنی و بری سراغ کسب و کار دیگه و از اون راه پول دربیاری ، سومین راهم که معمولا کمتر کسی این کار رو انجام میده و اگر هم انجام بده دردسر داره اینکه وقتی فالوور خوبی جذب کردی میتونی پیجت رو بفرشی . شاید خیلی راه دیگه هم باشه ولی عموما اکثر فن پیج های خفن این تکنیک رو انجام میدن و پول در میارن .

سوالات متداول فن پیج مارکتینگ

فن پیج مارکتینگ یعنی چه

همونطور که میدونیم کلمه مارکتینگ یعنی بازاریابی پس فن پیج مارکتینگ یعنی بازاریابی فن پیج، بطور خلاصه یعنی بتونیم از راه فن پیج بودن پول دربیاریم.

چگونه با فن پیج مارکتینگ پول دربیاریم

هر کاری اصول و راه خودش رو داره و فن پیج مارکتینگ هم اگر درست انجام بشه میتواند درآمد خیلی خوبی داشته باشد پس بیا در سایت و این مقاله رو بخون و یک فن پیج مارکتر عالی شو پیش نیاز این مقاله هم فقط یک پیج فن هستش.